Názory
Názory

Dvanáct tisíc

Takové je číslo dnešního premiérového vydání Nočních listů. Právě tolik chyb bylo dle oficiálního vyjádření organizace Cermat, která celý projekt státních maturit připravuje, odhaleno během říjnové generálky. [VÍCE]
 1. KOMENTÁŘ: Podvádí nás školní jídelny?

  Proč jsou školní jídelny považovány za podřadné? Není na čase se konečně ozvat a ptát se, jestli to vše nejde dělat lépe?
 2. KOMENTÁŘ: Státní maturita - plný pytel problémů

  Podle zákona džungle většinou vyhrává ten silnější. Ne jinak tomu je i v případě nových státních maturit. Je to souboj ministerstva školství proti všem, kterých se nové maturity jakkoliv týkají, ať už to jsou ředitelé, učitelé či studenti.
 3. KOMENTÁŘ: Nejlepší může být jen jeden

  Mezi brněnskými školami a gymnázii odjakživa probíhala různá sportovní klání, byly pořádány atletické soutěže a závody jednotlivců. Před několika lety se zrodila myšlenka o vytvoření žebříčku, který by zahrnoval všechny výsledky brněnských škol na jednotlivých závodech a soutěžích.
Aktuálně
Písemka

Vyšší úroveň maturity? Ne, děkuji.

S blížícím se jarem se blíží i termín letošních státních maturit a Česká republika se po dlouhém očekávání a odkládání dočkala konečného výsledku. Co můžeme od finálních testů očekávat? [VÍCE]
 1. Basketbalisté GML se ukážou světu v Číně
 2. KOMENTÁŘ: Státní maturita - plný pytel problémů
Inzerce
MASNA
 1. Marakoniny - vlněné, kosodelníkové, polykarbonátové v deskách.
 2. Vaše pozůstalost - moje živnost. Koupím ihned a za hotové!
Crash IE

Sdílet | © 2011 MASNA Solutions, © Copyright Noční listy. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.

Sekání trávy a sečení trávníků v Brně a okolí

|Alter Design - Webdesign, copywriting, firemní identita | Vytvořila MASNA | Redakce Nočních listů

Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!