Sport
basketball

Basketbalisté GML se ukážou světu v Číně

Historický úspěch se podařil studentům brněnského Gymnázia Matyáše Lercha, kteří se nominovali na Mistrovství světa středoškolských týmů v čínském Zhangjiagang. [VÍCE]
 1. Adam Ondra: Více metrů, více zkušeností, více srandy Lezeckou komunitu šokoval ve svých 13 letech, kdy jako dosud nejmladší člověk přelezl svoji první cestu obtížnosti 9a Martin Krpan. Zařadil se tím mezi nejlepší lezce planety.
 2. Cesta za obhajobou hokejového zlata začíná. Držme palce

  Jako každý rok se na přelomu dubna a května koná mistrovství světa v ledním hokeji. Letošní, již 75. ročník se koná na Slovensku. Mistrovství bude probíhat na dvou stadionech, v Samsung aréně v Bratislavě a ve Steel aréně v Košicích.
 3. KOMENTÁŘ: Nejlepší může být jen jeden

  Mezi brněnskými školami a gymnázii odjakživa probíhala různá sportovní klání, byly pořádány atletické soutěže a závody jednotlivců. Před několika lety se zrodila myšlenka o vytvoření žebříčku, který by zahrnoval všechny výsledky brněnských škol na jednotlivých závodech a soutěžích.
Aktuálně
Písemka

Vyšší úroveň maturity? Ne, děkuji.

S blížícím se jarem se blíží i termín letošních státních maturit a Česká republika se po dlouhém očekávání a odkládání dočkala konečného výsledku. Co můžeme od finálních testů očekávat? [VÍCE]
 1. Basketbalisté GML se ukážou světu v Číně
 2. KOMENTÁŘ: Státní maturita - plný pytel problémů
Inzerce
MASNA
 1. Marakoniny - vlněné, kosodelníkové, polykarbonátové v deskách.
 2. Vaše pozůstalost - moje živnost. Koupím ihned a za hotové!
Crash IE

Sdílet | © 2011 MASNA Solutions, © Copyright Noční listy. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.

Sekání trávy a sečení trávníků v Brně a okolí

|Alter Design - Webdesign, copywriting, firemní identita | Vytvořila MASNA | Redakce Nočních listů

Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!